giriş
HEKİM GİRİŞİ

Haberler Geri
IMG-20161228-WA0011

Hekimkoop Toplantısı

Hekim-koop 2016 yılının son toplantısını Swiss Otel Büyük Efes’te 26.12.2016 tarihinde gerçekleştirdi.

Son toplantıda ele alınan konular:

Hekim-koop çatısı altına giren yeni üye hekimlerimizden toplantıya katılabilen 5 hekim üyemize “üyelik belgeleri” takdim edildi.

Hekim-koop  üyesi hekimlerimizin kendisinin veya aile fertlerinin ihtiyaç halinde faydalanabilecekleri “Acil Sağlık Desteği” hakkında gelinen son nokta hakkında bilgilendirme Dr. Çağ Çal ve Dr. Kadir Bacakoğlu tarafından yapıldı. Bu konuda alt yapı hizmetlerini verecek “Euroline Sağlık Hizmetleri”nin kurucu ortağı Dr. Berk Özbek sunum yapılarak üye hekimlerimiz bilgilendirildi.

Hekim-koop web sitesi ( www.hekimkoop.org ) güncellenerek yeni yüzü ve dinamik sayfaları ile kullanıma açıldı. Web sitesi üzerindeki güncelleme ve sayfa yapıları hakkında Dr. Ömür Gencel tarafından bilgilendirme yapıldı.

Sosyal medyada mevcut  www.facebook.com/hekimkoop sayfaasının ilaveten , eklenen twitter sayfamız www.twitter.com/hekimkoop ve   instagram sayfamız www.instagram.com/hekimkoop tanıtıldı. Hekimkoop-TV prejesi dahilinde yayına giren youtube kanalı “Hekimkoop” ve bu bağlamda düzenli olarak her ay birkaç hekimimizle yapılması planlanan video çekim formatları ve hedeflenen proje hakkında üye hekimlerimiz bilgilendirildi. 

Hekim-koop araç kiralama projesi kapsamında Borusan Premium Kiralama ile varılan anlaşma ve bir süredir kiralama hizmeti alan Dr. Bülent Serçin tarafından yarar-zarar konusunda bir sunun-m gerçekleştirildi.

Hekim-koop ortağı olmak ve muayenehanelerin geleceği konusunda  üye hekimlerimizin görüş ve önerileri alınarak toplantı sonlandırıldı.

Birliğimizin daha da güçleneceği ve genişleyeceği sağlıklı ve mutlu bir yıl olması dileklerimizle;

HOŞGELDİN-2017!!!