giriş
HEKİM GİRİŞİ

Haberler Geri
2. Asistan Eğitimi Toplantısı

2. Asistan Eğitimi Toplantısı

Swiss Otel Büyük Efes Hekim-Koop üyesi hekimlerimizin asistanlarına yönelik 2. Asistan Eğitim Toplantısı 23 Kasım 2016 tarihinde Swiss Otel Büyük Efes’te “Hijyen Kuralları ve Önemi” konusunda düzenlendi. Tüm günü kapsayacak şekilde düzenlenen organizasyonda hem asistanlarımız arasında güzel bir bağ kuruldu hem de asistanlarımıza ayrı bir motivasyon oldu.

Toplantı sonrası asistanlarımızdan gelen geri bildirimler

Ebru Erdal : Yararli bilgiler edindik dogru bildigimiz yanlislari ogrendik.Egitimler sayesinde asistan arkadaslarimizla iletisimimiz daha guclendi Bu egitimler sayesinde hem kisisel gelisimimize hem de is verimimize olumlu etkiler sagliyoruz.Hekimkoop yonetimi ve destek gosteren tum hekimlerimize bizlere bu olanagi verdikleri icin tesekkur ederim.

Gulsen Gundogdu : Akılda kalıcı bilgiler edindik. Organizasyon güzel.  Bu gibi faaliyetler çalışanların genel motivasyonunu olumlu etkiler bence. Teşekkürler

Tuğba Meriç : Yapılan seminer kendi alanımızda dikkat etmemiz gereken hijyen kurallarıyla ilgiliydi, günlük yaşantımıza yardımcı olmasıyla daha etkileyici ve ilgi çekici hale getirilen sunum oldukça başarılıydı ve motivasyon yükselticiydi emeği geçen değerli hocalarımıza ve asistan arkadaşlara teşekkür ederim.

 

Toplantı sırasında çekilen fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz