giriş
HEKİM GİRİŞİ

Haberler Geri
3. Asistan Eğitimi Toplantısı Collage

3. Asistan Eğitimi Toplantısı

“23 Mart tarihinde Swiss Otel’de gerçekleştirdiğimiz “İlk Yardım ve Etkili İletişim” konulu HekimKoop 3. Asistanlık Eğitimi Toplantısı muayenehane asistanlarımızın katılımıyla keyifle sonuçlandı. 
Bu eğitim günü sonunda bazı asistanlarımızdan aldığımız geri bildirimler:

Münevver Kaya: Görmüş olduğumuz eğitimden çok memnun kaldım.Bilgilerimizin üzerine eklendi.Emekleriniz için teşekkür ederim.

Ebru Aslan: Hem çalışılan sektor alanında hemde buna bağlı olarak iletişim becerilerini geliştiren eğitimlerin devamını talep ediyoruz.

Dilek Evren Karaoğlu : Uzun zamandır sağlık sektöründe çalışmaktayım.Bu zaman zarfında çalıştığım kurumlarda periyodik aralıklarla birçok eğitim aldım.Fakat bugün aldığım eğitim yer, mekan ve kişiler açısından çok daha motive edici daha kolay adapte olmamı sağlayaneğitimdi.Kariyer gelişimim açısından göstermiş olduğunuz emeğe ve hassasiyete çok teşekkür ederim.Tekrar bir arada olabileceğimiz eğitimi sabırsızlıkla bekliyor olacağım….

Yasemin Kesen: Bugüne kadar olan eğitimleriniz için teşekkür ederim.Çok faydalı olduğunu düşünüyorum, Devamını bekliyoruz.

Zekiye Soysal : Birlikte geçirmiş olduğumuz sure keyifli ve eğiticiydi.Tuğrul Bey’in verdiği bilgilerde akılda kalıcı faydalı bilgiler almış olduk.Teşekkür ederim…

Vildan Bozdemir: Katkılarınız çok değerli… devamını bekliyoruz…

Hülya Akgül: Almış olduğum eğitim konularını, veriliş biçimini oldukça iyi buldum.Eğitim aldığımız hocamada emeği için teşekkür ediyorum. Beni sıkmadan anlaşılabilir bir dilde güzel bir eğitim aldığımızı düşünüyorum.Eğitimlerin devam etmesi beni mutlu eder. Emekleriniz için teşekkür ederim.